ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

CERTYFIKATY ENERGETYCZNE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Świadectwa charakterystyki energetycznej Piotrków Trybunalski

Sporządzamy świadectwa energetyczne w Piotrkowie Trybunalskim dla różnych nieruchomości: domów, mieszkań oraz lokali użytkowych. Świadectwo energetyczne uzyskasz zdalnie, bez konieczności wizyty audytora energetycznego pod Twoim adresem. Takie rozwiązanie to oszczędność czasu, bo jedyne co musisz zrobić to przekazać nam na adres e-mail dane z dokumentacji technicznej, co zajmuje zwykle kilka minut. Na przygotowanie świadectwa charakterystyki energetycznej poczekasz zaledwie kilka dni. Gdy będzie już gotowe i podpisane przez audytora, prześlemy je na Twój e-mail oraz pocztą na podany adres. Opracowane świadectwa obowiązkowo zgłaszamy do centralnego rejestru charakterystyki energetycznej

Świadectwo energetyczne mieszkania i domu – Piotrków Trybunalski – cennik i czas realizacji

Mieszkanie

Od 250 zł

Świadectwo jest gotowe w terminie 2 dni od przekazania przez klienta pełnej dokumentacji.

Dom

Od 450 zł

Świadectwo jest gotowe w terminie 3 dni od przekazania przez klienta pełnej dokumentacji.

Lokale

Od 600 zł

Świadectwo jest gotowe w terminie 5 dni od przekazania przez klienta pełnej dokumentacji.

Proste kroki do świadectwa energetycznego w Piotrków Trybunalski

Aby zamówić sporządzenie świadectwa energetycznego, wystarczy, że wykonasz dwie proste czynności. Reszta działań będzie już po naszej stronie.

świadectwo energetyczne

1.    Wyślij dane techniczne nieruchomości na nasz adres e-mail

Do świadectwa energetycznego będą nam potrzebne dane zawarte w projekcie budowlanym (lub dokumentacji z inwentaryzacji budowlanej). Informacje te przekaż na podany na naszej stronie internetowej adres e-mail. W przypadku podania niekompletnych informacji poprosimy Cię o ich uzupełnienie.

2.    Opłać zamówienie

Po przyjęciu zamówienia przekażemy Ci fakturę, którą opłacisz, wybierając najwygodniejszą dla siebie formę płatności.

3.    Odbierz gotowe świadectwo

Podpisane świadectwo energetyczne otrzymasz niezwłocznie na swój adres e-mail, a także w formie papierowej za pośrednictwem poczty polskiej.

świadectwo energetyczne

Często zadawane pytania do świadectwa energetycznego Piotrków Trybunalski:

Świadectwo jest Ci potrzebne na zakończenie budowy domu, gdy chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość lub starasz się o dofinansowanie na modernizację budynku.

Termin ważności dokumentu do 10 lat pod warunkiem, że w tym czasie nie zostaną wprowadzone modernizacje wpływające na zużycie energii.

Świadectwa energetyczne mogą być opracowywane przez osoby z wykształceniem w kierunku budownictwa lub architektury i wpisane na listę audytorów w centralnym rejestrze energetycznym.

Część nieruchomości nie potrzebuje certyfikatu energetycznego. Wśród nich są m. in. domy letniskowe, domy wolnostojące o powierzchni do 70 m2, budynki wpisane do rejestru zabytków, obiekty kultu religijnego.

Gdy nie wynajmują nieruchomości ani jej nie sprzedają, a jedynie wykorzystują do swoich potrzeb, świadectwo nie jest konieczne.

Certyfikat charakterystyki energetycznej w Piotrkowie Trybunalskim

Świadectwa charakterystyki energetycznej dla wszystkich obiektów w Piotrkowie Trybunalskim, wykonujemy online na podstawie przesłanej w wersji elektronicznej dokumentacji, w razie konieczności jest możliwość wykonania wizji lokalnej.

Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu: