Inspekcje techniczne dronem, dokumentacja z lotu ptaka

Budowa z drona

Przeprowadzamy inspekcje techniczne dronem miejsc szczególnie trudno dostępnych.  Posiadamy drony wyposażone w kamery, dzięki którym możemy wykonać bardzo precyzyjne i niepowtarzalne ujęcia z wysokości do kilkuset metrów. Nasz sprzęt pozwala nam na filmowanie w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę oraz wykonywanie zdjęć w 48 MP. Niewielki rozmiar maszyny pozwala na niezwykle wydajne i precyzyjne ujęcia lotnicze nawet w trudno dostępnych miejscach. Mamy dla Państwa atrakcyjną ofertę przeznaczoną dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z różnych branż. Zapewniamy profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

Usługi jakie oferujemy to miedzy innymi:

  • Inspekcje techniczne z drona – inspekcje dachów, słupów, elewacji
  • Dokumentacja realizacji inwestycji – zdjęcia wykonane z lotu ptaka
  • Tworzenie materiałów reklamowych oraz marketingowych
  • Fotografie oraz filmowanie z drona

Dokumentacja budowy

Drony w inspekcjach obiektów w Łodzi

Drony są coraz częściej wykorzystywanymi urządzeniami, które umożliwiają rejestrację obrazu z powietrza. Mają szerokie zastosowanie, ułatwiając pracę i eliminując ryzyko, jakie niosły dla ludzi czynności wykonywane na wysokościach. Zastąpiły człowieka w inspekcjach różnego rodzaju obiektów, m. in. wież, masztów, dachów.

Użycie drona w celu uzyskania materiału wizualnego nie tylko jest bezpieczne i przyspiesza inspekcję, ale pozwala również ograniczyć koszty działań. Urządzenie obkrąża w krótkim czasie cały kontrolowany obiekt i potrafi dostać się do istotnych z punktu widzenia inspektorów, a trudno dostępnych dla człowieka miejsc. Rejestracja obrazu w rozdzielczości Full-HD jest na żywo nadzorowana z ziemi przez osoby przeprowadzające inspekcję. Zebrane w ten sposób materiały, wskazujące na stan techniczny obiektu, są później poddawane analizie. Mogą być przechowywane i porównywane z materiałami uzyskanymi przy następnej kontroli.

Potrzebują Państwo zlokalizować usterkę na budynku lub innym obiekcie? Przygotować dokumentację w procesie o odszkodowanie? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. W ciągu kilkudziesięciu minut zgromadzimy wiarygodny i szczegółowy materiał dowodowy.

Filmy z drona – dla klientów o większych potrzebach

Na 100% wykorzystujemy możliwości, jakie dają nowoczesne, latające urządzenia o małych rozmiarach. Robimy zarówno pojedyncze zdjęcia, jak i wielominutowe firmy. Rodzaj materiału uzależniony jest zawsze od jego przeznaczenia i potrzeb klienta.
 

Drony zadomowiły się w branżach filmowej, marketingowej i eventowej. Wykorzystanie ich do realizacji ujęć z lotu ptaka pozwoliło znacznie ograniczyć koszty produkcji filmów i uczyniło nagrywanie video z powietrza znacznie bardziej dostępnym. Sprawiło, że nie jest ono ograniczone do wysokobudżetowych filmów i reklam telewizyjnych. Z usługi nagrywania dronami chętnie korzystają dziś liczne firmy, tworząc swoje filmiki promocyjne, czy pary młode podczas uroczystości weselnych. Nowoczesna technologia dostarcza stabilnego obrazu w wysokiej rozdzielczości, który prezentuje się w pełni profesjonalnie.